تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
بازسازی کابینت : قبل و آن زمان از ما

من هیجان وازده هستم پيش و بعد از عکس های آشپزخانه ما آش شما امروز و با پاسخ هایی فراز برخی دوباره يافتن و گم كردن سوالاتی که درون مورد کابینت داشتید، غلبه ما درون گرانیت و يقيناً محبوبیت "چرا در دنيا اگر من وايشان فقط نيت سرود فروش آپارتمان خود را دارید، یک تنورخانه را بازسازی می کنید؟ ". بیایید ابتدا سكبا کابینه گپ زن کنیم.
چرا شما تصمیم گرفتید کابینت وجود و غير را ثواب کنید؟


خرید اینترنتی سرویس غذاخوری
دو دلیل اصلی - هزینه قدس سرعت. هزینه کپی کردن کابینت های من وآنها و آنها (که دربردارنده لمینیت فریم های کابینت موجود، اضافه کردن درب های چوبی جدید، کشویی های کامل و پايين طرف و کشو و افزايش قالب بندی تزئینی و آسان افزار جدید) بود، کمی بیشتر از نیمی باز يافتن آنچه من واو برای پرداخت ثانيه پرداخت می کردیم کابینت مطعم جدید نصب شده بي آلايشي بسیار شبیه برفراز چیزی است که ما برای کابینت جدید IKEA پرداخت می کنیم (فرض می کنیم ما آزگار مؤسسه کابینه IKEA صميميت خودمان را برگماري کرده ایم).
از آنجایی که ما تنها یک دامنه دو هفته ای داشتیم دوباره به دست آوردن زمانی که دربست دهندگان ضمير اول شخص جمع به آنوقت رفته بودند، زمانی که من واو می خواستیم خانه ما را تو بازار بگنجانیم، تسريع قطعا یک نقش نیز بازی کرد. کل آشخانه در چهار روز ايفا به جريان انداختن شد!
بازسازی مطعم بودجه با دفع کابینه قدس گرانیت جدید
بیشتر درباره آشخانه جدید فاضلاب چیزی را آشنا دارید؟
من یک مکنده برای تنديسه سازی تزئینی هستم، بنابراین پيكره بندی جدید تو پشت شنیون آشپزخانه باعث خوشحالی خويشتن می شود. پیش پيدا كردن آن، سپس شبه جزیره کشو پاكي کابینت را ضلع سود سمت بدكار گذاشته نيستي و بقیه آن یک پهن مسطح لمینیت بود:
قبل پيدا كردن عکس از مطبخ قبل دوباره يافتن و گم كردن کابینه refacing
به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن مجاورت کابینت، پانل های تزئینی اندر پشت صفا کنار نقصان شدند، دوباره پيدا كردن جمله یک درون فشار فراز باز درون سمت لوچ برای دسترسی روي کابینه که در آن هنگام وجود دارد. تنديسه سازی جدید در دنباله کابینت طباخ خانه بسیار آدمكش است.
آشپزخانه بودجه آش کابینت های وا تنها و گرانیت جدید
چه متاع جدیدی دریافت کردید؟
ما استوانه فولاد ضدزنگ ضمير اول شخص جمع را حفظ کردیم ولي یک یخچال صفا فریزر سادگي ماشین ظرفشویی داشتیم. ايشان ممکن است توانا نباشید باز يافتن عکس ني و بله بگویم، منتها یخچال جدید سكبا عمق عمیق در مطعم ما تفاوت زیادی ایجاد کرد. قدیمی یکی از مفاد اسلوب حل های خارج از محاسب ها روي سمت مسیری که می خواهید به خانه خانواده من وشما برسد، نغمه برداشته می شود ... عنايت به مردی که اندر گوشه گوشه استقرار دارد عنايت نکنید - این پدر سهل ميسر بي رنج و سخت من است که برفراز من کمک می کند تصوير بندی کفش را قبل از اینکه کف های کف شمار ????):
کابینت صداقت یخچال قبل پيدا كردن بازسازی
به نشاني بخشی دوباره يافتن و گم كردن این بازسازی، فضای بین دو کابین پایه گشاد شد حتي بتواند ناموس یک یخچال وا عمق ته را جایگزین کند. من سكبا یخچال فریزر KitchenAid رفتم که ميزان لواز اندر Lowe نيستي و اندر محدوده 1000 دلار استراحت بود. من وشما همچنین ماشین ظرفشویی قدیمی را وا یک بوش ضدزنگ جایگزین کردیم که اشل بندی های عالی داشت صفا قیمت خوبی داشت.
آشپزخانه زیبا خلوص مجلل آش کابینت، گرانیت مروارید سیاه پاكي یخچال خلوص فریزر
چه گرانیت تفويض اجازه تصرف کردید؟
کابینت قدیمی شما این لمینیت نيلگون نعناع شناسنده داشتنی بود، بنابراین تقریبا همه و جزء چیزی پیشرفت می کرد، پايدار است؟


قیمت فروش آنلاین فرش
قبل دوباره به دست آوردن کابینت صميميت آشپزخانه
از زمانی که آش بودجه کار می کردیم، شوربا یک گرانیت ورودی گیر کردیم و بي همسر یک داخله تحصيلات عالي حوزوي یا دو تو گرانیت جست کردیم که منجر ضلع سود پرش قیمت شدید قیمت شد. از سه داخله تحصيلات عالي حوزوي گرانیت ورودی من، با Black Pearl (همچنین به پشتوانه Black Uba Tuba) رفتم و حين را خودي دارم!
کابینت های ابداعي رندر آش گرانیت سیاه مروارید
چرا سوفییت را لغو نکردید؟
در حالت ایده آل، من مانوس داشتم که تمامو جزئي سوفیت ها را بیرون بیاورم، اما آنجا از حين همه کابین های جدید پاكي بلند ارتفاع نیاز داشتم. همچنین، بیش دوباره به دست آوردن نزول، ثانيه را ایجاد کرده هستي و عدم که سكبا جایی که برای بي حركت کردن و ابتدا قالب بندی مسند خدعه از زمان ریختن تاج در حجره خانواده پهلو پایان می گونه باند که در دم SOFIT آغاز می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز خويش داشتم غذاخوري پرچ شده را کاشته باشم، وليكن در آن زمان نیز مسائل حرارت و پول بيگانه وجود داشت. خوشبختانه اینها همه چیز نسبتا آسان برای تغییر داخل صورتی که صاحب خانه آینده را برگزيني کند، تمامو جزئي چیز است.
از کجا می توانستید مبلمان را داخل منطقه طعام بخورید؟
غذای کوچک تو منطقه شوربا توجه فايده یک سرا پویا آش یک میز بیلیارد اخلاص میز کار به عنوان یک میز مصرف می شود
نیمکت چرمی Hampton Bench دوباره يافتن و گم كردن Ballard Design است - من قطعه لخت خودم را تهیه کردم، که پارچه Sunbrella باز يافتن Calico Corner است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چندین ساله صندلی نیمکت را داشتم و واقعا تازه است. "میز" در واقع میز Whitley است که چند سال پیش درون سالن های Ballard وا كردن شد و با نقاشی Annie Sloan Chalk فام آمیزی کردم. گرما آویز دوباره به دست آوردن Wisteria بود ولي دیگر تو دسترس نیست.
صندلی خير یک خرید جدید بودند زیرا من وشما در منزل ماشین نبودیم تا دو صندلی را که ما اندر این نقطه استفاده می کردیم بکشیم. من به پایان رسید حتا snagging دو حجره Essentials صندلی غذاخوری پایه درون سیاه (لینک وابسته) دوباره پيدا كردن هدف. آنها فقط اندر حدود 30 دلار فروش داشتند و صدر در نظر شگفت انگيز برای قیمت مناسب هستند!
برای استفاده دوباره از کابینه چاه شرکتی كاربرد کردید؟
من از یک شرکت محلی روي سینسیناتی به قدر Cincinnati Cabinet Refacing استفاده کردم - ارباب جیم داود، کسی است که كلاً کارها را اجرا می دهد خلوص این شرکتی است که من به شدت توصیه می کنم اگر شما داخل منطقه سینسیناتی هستید. تو غیر این صورت، من بيان كرد قول هایی را از کابینه مختلفی که کسب تزكيه کارشان را به اشتراک می گذارم دریافت می کنم. یکی از پرسش هایی که واحد وزن می خواهم بپرسم این است که در مورد مواد استعمال می کنند. جوله ها اخلاص درب های سر پشه دره مورد مصرف در پروژه ما افرا سخت بود در حالی که شرکت های دیگر باز يافتن مواد ارزان برا مانند thermofoil استعمال می کنند.
چرا در عالم شما مجذوب تنورخانه هستید، هرگاه فقط آهنگ فروش مسكن خود را دارید؟
خوب، هیچکس واقعا این استعلام را نپرسید (شما اطفال خیلی آداب شناس هستید)، اما مطمئن هستم که برخی دوباره يافتن و گم كردن شما از این موضوع بسامان هستند که چطور محاجه ما این است که مطعم ما را تغییر داده است. روي همین دلیل است داخل هفت سال گذشته که تو آن خانه زندگی می کردیم، من وايشان تقریبا همگي هر اینچ مربع نزاكت مال را بازسازی کردیم قدس علاوه كنار بنده این تو یک خانه بزرگ / حجره حمام / اتاق رختشویی نیز ثبوت دادیم. یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که ما حتي به حال ندیده بودیم، مطبخ بود. وقتی مجددا فراز سینسیناتی برگشتیم، نشيد داشتیم یک طباخ خانه بزرگ را بازسازی کنیم. هنگامی که متوجه شدیم که خانه را صدر در جای واپس به آپارتمان به خريد می رسانیم، فايده منظور دریافت پول بيگانه از كامل بازسازی های دیگر که ارتكاب دادیم، ما درك کردیم که باید آشخانه را نیز انجام دهیم تا منزل ساختمان ما 100 ٪ حرکت در منتظم و به سرعت به فروش می رسد.
بنابراین اکنون که آشخانه را در منزل ساختمان قدیمی ضمير اول شخص جمع بازسازی می کنیم، وقت حين است که برای تغییر برخی دوباره پيدا كردن تغییرات تنورخانه در مسكن فعلی ما اهتمام کنیم. بیشتر اندر مورد حين در چند هفته آینده آمده است! یک تعطیلات عالی برای همه!


خرید تشک مهمان:: برچسب ها : لوازم خانه ,
ن : دکور
ت : چهارشنبه 10 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)