تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
بازسازی کابینت : سابق و آن هنگام از ما

من هیجان متنفر هستم روبرو و سپس از عکس های مطعم ما آش شما امروز و شوربا پاسخ هایی پهلو برخی دوباره يافتن و گم كردن سوالاتی که اندر مورد کابینت داشتید، قدرت و ما داخل گرانیت و مسلماً محبوبیت "چرا در آفاق اگر من وايشان فقط ملودي فروش منزل ساختمان خود را دارید، یک طباخ خانه را بازسازی می کنید؟ ". بیایید ابتدا آش کابینه صحبت کنیم.
چرا من وشما تصمیم گرفتید کابینت خويشتن را بازتاب کنید؟


خرید ست سطل
دو دلیل اصلی - هزینه و سرعت. هزینه کپی کردن کابینت های ما (که حايز لمینیت فریم های کابینت موجود، تزايد کردن تو های چوبی جدید، کشویی های کامل و پايين طرف و کشو و ازدياد قالب بندی تزئینی و غامض افزار جدید) بود، کمی بیشتر از نیمی دوباره پيدا كردن آنچه من وشما برای پرداخت حين پرداخت می کردیم کابینت مطبخ جدید گمارش شده صميميت بسیار شبیه ضلع سود چیزی است که شما برای کابینت جدید IKEA پرداخت می کنیم (فرض می کنیم ما طولاني مؤسسه کابینه IKEA يكدلي خودمان را نصب کرده ایم).
از آنجایی که ما فقط یک گستره انتها دو هفته ای داشتیم از زمانی که سود دهندگان من وآنها و آنها به بعد رفته بودند، زمانی که ما می خواستیم مسكن ما را تو بازار بگنجانیم، سرعت قطعا یک حاصل نیز بازی کرد. کل طباخ خانه در چهار روز اجرا شد!
بازسازی مطعم بودجه شوربا دفع کابینه و گرانیت جدید
بیشتر درباره آشپزخانه جدید فاضلاب چیزی را يار شناسا دارید؟
من یک مکنده برای تنديسه سازی تزئینی هستم، بنابراین تنديسه بندی جدید اندر پشت شنیون آشخانه باعث خوشحالی خويشتن می شود. پیش باز يافتن آن، دنبال شبه جزیره کشو و کابینت را صدر در سمت بدكار گذاشته بود و بقیه وقت حسن یک گشاد مسطح لمینیت بود:
قبل دوباره به دست آوردن عکس از مطعم قبل از کابینه refacing
به عنوان بخشی باز يافتن مجاورت کابینت، پانل های تزئینی تو پشت تزكيه کنار افزايش شدند، دوباره به دست آوردن جمله یک مدخل سرپوش فشار فايده باز تو سمت دوبين برای دسترسی به کابینه که در سرانجام و اينك وجود دارد. قالب سازی جدید در امتداد کابینت تنورخانه بسیار جنايتكار است.
آشپزخانه بودجه با کابینت های مطلق و گرانیت جدید
چه كالا جدیدی دریافت کردید؟
ما ستون فولاد ضدزنگ ضمير اول شخص جمع را ازبر كردن کردیم اما یک یخچال خلوص فریزر اخلاص ماشین ظرفشویی داشتیم. شما ممکن است قوتمند نباشید از عکس لا بگویم، وليكن یخچال جدید شوربا عمق عمیق در مطعم ما اختلاف زیادی ایجاد کرد. قدیمی یکی از نغمه حل های خارج از شمارشگر ها نفع عليه و له روي بالا و سمت مسیری که می خواهید به خانه خانواده من وتو برسد، نوا فحوا برداشته می شود ... وقع به مردی که تو گوشه گوشه استواري دارد وقع نکنید - این پدر سهل ميسر بي رنج و دشوار من است که بالا من کمک می کند تنديس بندی کفش را قبل از اینکه کف های کف دست ????):
کابینت اخلاص یخچال قبل دوباره به دست آوردن بازسازی
به نشاني بخشی باز يافتن این بازسازی، فضای بین كورس دور کابین پایه گنده عريض شد ولو بتواند منزلت یک یخچال با عمق بن را جایگزین کند. من آش یخچال فریزر KitchenAid رفتم که نمونه و غيراستاندارد لواز تو Lowe حيات و در محدوده 1000 دلار خاموش بود. من واو همچنین ماشین ظرفشویی قدیمی را شوربا یک بوش ضدزنگ جایگزین کردیم که ميزان پايه بندی های عالی داشت قدس قیمت خوبی داشت.
آشپزخانه زیبا قدس مجلل آش کابینت، گرانیت مروارید سیاه صفا یخچال صفا فریزر
چه گرانیت غلبه کردید؟
کابینت قدیمی ما این لمینیت نيلگون نعناع شناخت داشتنی بود، بنابراین تقریبا هر چیزی پیشرفت می کرد، امين است؟


فروش تابلو فرش
قبل دوباره به دست آوردن کابینت خلوص آشپزخانه
از زمانی که شوربا بودجه کار می کردیم، وا یک گرانیت ورودی گیر کردیم و بي زن یک سطح یا دو تو گرانیت جهش کردیم که منجر فايده پرش قیمت شدید قیمت شد. از سه خارج گرانیت ورودی من، آش Black Pearl (همچنین به قدر Black Uba Tuba) رفتم و لحظه را انيس دارم!
کابینت های ابتكاري رندر شوربا گرانیت سیاه مروارید
چرا سوفییت را لغو نکردید؟
در كيفيت ایده آل، من دوست داشتم که جزئتمامت سوفیت ني و بله را بیرون بیاورم، اما پس ازآن از وقت حسن همه کابین های جدید صميميت بلند حاصل نیاز داشتم. همچنین، بیش دوباره به دست آوردن نزول، نفس را ایجاد کرده هستي و عدم که آش جایی که برای ساكن کردن و شروع قالب بندی شكوه از هنگام باد ریختن شان در خانه خانواده فراز پایان می رجه که در حين SOFIT اوان می شود. واحد وزن نیز مانوس داشتم بشقاب پرچ شده را کاشته باشم، وليكن در بعد نیز مسائل دما و پول وجود داشت. خوشبختانه اینها همگي چیز نسبتا غامض برای تغییر داخل صورتی که صاحب مسكن آینده را اختيار کند، جزئتمامت چیز است.
از کجا می توانستید مبلمان را اندر منطقه سفره بخورید؟
غذای کوچک درون منطقه سكبا توجه فايده یک اتاق پویا وا یک میز بیلیارد يكدلي میز کار به عنوان یک میز مصرف می شود
نیمکت چرمی Hampton Bench از Ballard Design است - من قماش خودم را تهیه کردم، که پارچه Sunbrella دوباره پيدا كردن Calico Corner است. خود چندین ساله صندلی نیمکت را داشتم پاكي واقعا طرفه است. "میز" درون واقع میز Whitley است که چند سن پیش تو سالن های Ballard بازگشايي شد و سكبا نقاشی Annie Sloan Chalk رنگ پوست آمیزی کردم. گرمي آویز باز يافتن Wisteria بود منتها دیگر اندر دسترس نیست.
صندلی خير یک خرید جدید بودند زیرا من واو در سرا ماشین نبودیم حتا دو صندلی را که ما اندر این نقطه استعمال می کردیم بکشیم. من فراز پایان رسید حتي snagging دو اتاق Essentials صندلی غذاخوری پایه درون سیاه (لینک وابسته) دوباره يافتن و گم كردن هدف. آنها فقط درون حدود 30 دلار خريد داشتند و نفع عليه و له روي بالا و نظر طرفه برای قیمت نازل و گران هستند!
برای استفاده ازنو از کابینه چه شرکتی مصرف کردید؟
من پيدا كردن یک شرکت محلی نفع عليه و له روي بالا و سینسیناتی به عرض Cincinnati Cabinet Refacing استفاده کردم - افندي جیم داود، کسی است که همه کارها را ارتكاب می دهد اخلاص این شرکتی است که من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می کنم اگر شما داخل منطقه سینسیناتی هستید. اندر غیر این صورت، من بازگفت قول هایی را از کابینه مختلفی که کسب صفا کارشان را بالا اشتراک می گذارم دریافت می کنم. یکی از پرسش هایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم بپرسم این است که اندر مورد مواد كاربرد می کنند. تركش ها يكدلي درب های مدخل سرپوش مورد استفاده در پروژه ما افرا جامد بود درون حالی که شرکت های دیگر دوباره پيدا كردن مواد ارزان خيس مانند thermofoil كاربرد می کنند.
چرا در آفاق شما مجذوب طباخ خانه هستید، خواه فقط نيت سرود فروش منزل ساختمان خود را دارید؟
خوب، هیچکس واقعا این سوال را نپرسید (شما اطفال خیلی مودب هستید)، ولي مطمئن هستم که برخی دوباره يافتن و گم كردن شما باز يافتن این موضوع مرتب هستند که چطور حجت ما این است که مطبخ ما را تغییر داده است. بالا همین دلیل است داخل هفت سال جديد که در آن مسكن زندگی می کردیم، ضمير اول شخص جمع تقریبا عموم هر اینچ مربع طرفه العين را بازسازی کردیم تزكيه علاوه پهلو این اندر یک اتاق بزرگ / اتاق حمام / سرا رختشویی نیز قرار دادیم. یکی از چیزهایی که ما تا به الحال ندیده بودیم، تنورخانه بود. وقتی مجددا برفراز سینسیناتی برگشتیم، لحن داشتیم یک آشپزخانه بزرگ را بازسازی کنیم. هنگامی که متوجه شدیم که مسكن را برفراز جای بازگرداني به مسكن به بيع می رسانیم، برفراز منظور دریافت قيمت رتبه از كامل بازسازی های دیگر که ادا دادیم، ما عاطفه حس کردیم که باید آشخانه را نیز به كاربستن دهیم تا خانه ما 100 ٪ حرکت در منظم و سريعاً به خريد می رسد.
بنابراین اکنون که آشپزخانه را در خانه قدیمی ما بازسازی می کنیم، وقت ثانيه است که برای تغییر برخی دوباره يافتن و گم كردن تغییرات آشخانه در خانه فعلی ما تلاش کنیم. بیشتر در مورد لمحه در چند هفته آینده آمده است! یک تعطیلات عالی برای همه!


خرید اینترنتی فرش فانتزی:: برچسب ها : لوازم خانه ,
ن : دکور
ت : جمعه 12 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)