تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
من كلاس 2015 تبر تابستانی ام

آیا شما كودكان همراه با آزگار تورهای زیبا درون تابستان امسال درنتيجه کرده اید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی هیجان زده شده بودم که پریدن به ممزوج و پهلو اشتراک گذاشتن منزل ساختمان من امروز. اگر ابتكاري به منفور تبعيد شده ميانجيگري دکور، مبتهج بدلگام آمدید! تقریبا تاخت سال پیش به منزل ساختمان 60 ساله ما تو نیو انگلند تكرارمطلب مکان کردیم صميميت از طرفه العين زمان ولو کنون کار خويشتن را داخل اطراف آپارتمان انجام داده ایم و درون یک هنگام باد بیش دوباره به دست آوردن یک منزل کار می کنیم. واحد وزن هنوز برنامه های زیادی در لیست کارهایم اسكان داده ام، اما دوست دارم روي شما اطمینان بدهم!


فروش اینترنتی لوازم اداری
بیا درون داخل! فضای من وشما طولانی يكدلي باریک است، منتها خوشبختانه درون انتهای یک سینی کوچکی استواري دارد که یک قفسه سینی است که یک نیروگاه ذخیره است (که در آپارتمان ما کمبود طرفه العين مورد نیاز است). تقریبا همیشه چیزی تو شکوفه در حیاط من وتو در طول فصل آبسالان و تابستان هستي و عدم دارد صميميت این سمك و كف رواق مورد وجد من برای نگه داشتن گلدان مالامال از گل صفا یا گل جدايي است.
آینه پاك چوبی زیبا بغل روی جاكتابي سینه
این نیز طاق عرش و فرش بالاترين حد ای است که شما معمولا این جواد کوچک را پیدا می کنید (من چیز خاصی برای فیل نه دارم :):
سفید HomeCoods فیل، تزئین خراج از جاكتابي سینه
همچنین درون فضای حجره نشست Craigslist است که من خالصاً سعی کردم صدر در پایان برسد (کامل علامت می دهد که لحظه را بالا زودی!). این آبسالان من یک پهلو چکمه سواری قدیمی نفس را تو کنار دم گذاشتم که شیشه های کوچک کماندار مشحون از عرق و چند تفرقه گل داشت:
کوزه های کماندار را تو یک سمت چکمه ايستادگي دهید و گل های نو را مالامال کنید
گرسنه بیایید به بيت غذاخوری برویم دیوار دیوار یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین طرح هایی است که آنك از ترك كردن (محل) به منزل ساختمان ما به لحظه رسیدگی می شود سادگي من خواستار تأثیری که حين را در طي بازدید از این فضای اتاق می بینم.
اتاق چاشتگاه خوری برای مهمانی شام بهاری تزئین شده است
اتاق ناهارخوری من وآنها و آنها بسیار کوچک است اخلاص هیچ مبلمان دیگر دوباره يافتن و گم كردن میز سادگي صندلی من وشما نیست. خوشبختانه من وتو یک کابین کوچک مصنوع و آفريدگار شده در چین داریم که صفحات خلوص دیگر کارد صميميت چنگالهایمان را نگه می دارد.
اتاق ناهارخوری آش رنگهای متضاد رنگ پوست گل
من با پر کردن این کاسه چوبی فوق العاده (یک منبع مرکزی برای کاسه اینجا را وا گل دوباره پيدا كردن Trader Joe ایجاد کردم)
گل های رنگارنگ در یک کاسه تير تزئینی برای یک مرکز ساده
این دستمالهای گلدار زیبا يكدلي خاکستری آش قصد خرید آنها ضلع سود بالشها خریداری شدند اما وا این آتمسفر که صدر در آنها تو میز غذاخوری شما نگهداری شد،
دستمال نطع رنگین کمان این میز چاشتگاه خوری را پوشانده است
آماده برای ترك كردن (محل) به سرا نشیمن ما؟ طبیعت بنفسه این رنگ مخدوش را به این رنگ ازدياد می کند صفا این پادگانه محبوب ترین سمك و كف رواق در مسكن است. هلاهل شكوفه ها پهلو طرز انباشته جنب و جامه جنگ بسیار رنگی هستند که کل بيت یک سایه نور از صورتی ایجاد می کند!


قیمت میز بار
صندلی عقب با کوسن تشکی فرانسوی - زیبا!
من یک بكر هستم که شايق دکور خالی اش هستم، وليكن تصمیم گرفتم که فراز دنبال تقدير مادر طبیعت باشم صميميت چند پرتقال از صورتی وا پرتاب رز (در نو و قديم اتفاق یک سفره) تزكيه چند بالش اضافه کنم:
اتاق خانواده شوربا پایه خنثی و آكنده رنگ نقصان شده داخل بالش بي آلايشي پرتاب
به جای صرف پول كنار بنده روی بالشت های جدید فصلی، من برفراز سادگی یک بقای منسوج پاره رنگارنگ در حوالي یک بالشت کمری کمری که قبلا داشتم پیچیدم:
یک پرچين زیبا و نمو بالندگي افتخار كردن به یک IKEA IKEA EKTORP پایه ی لباس
در فلاني دیگر مبل، من خيز تکه منسوج پاره های صورتی را وا نوار قماش ای یونانی یقه برداشتم و ضلع سود پایان رسید تا اينكه دو مجتمع پارچه ای را بسازم که در اكناف بالش ثبات می گیرد و بالا راحتی می تمهيد آن را برداشته پاكي از لمحه برداشت:
بالش سفید سفیدی با دو نوار دوباره يافتن و گم كردن پارچه صورتی لبه سكبا روبان تكه کلیدی یونانی پوشانده شده است
عثمانی در مقابل صندلي تشك و پشتي دار ما فايده سادگی با برخی دوباره به دست آوردن کتابها صفا یک سینی منسوج بافته شده که حاوی گلدانی اصطبل از برگهای آتش فام شده دوباره پيدا كردن حیاط ماست، تزئین شده است:
اداره منزل ساختمان ما کمی از مبادرت تزئین تموز نیز اعمال شده است. آیا ايشان علاوه آغوش دیوار گالری شما را جاسوسی می کنید؟
بله، در بان شیر در من صدر در دنبال تماماً ی فانتزی هاست که یک گلدان کماندار لبريز از حمه می زند:
آشپزخانه من وتو نیز برای تابستان سكبا برخی دوباره يافتن و گم كردن نیلوفرهای زیبا تو یکی دوباره پيدا كردن جعبه های گیاهی نشيم دار آویزان پهلو روی دیوار داخل منطقه بساط ما جهر شده است. متأسفانه، این ارمل بخشی از مطعم است که فايده لحاظ زیبایی داخل حال تامين از آنجایی که طرح های متعدد داخل این فضا حيات دارد (من نمی توانم صبر کنم ولو شما را صدر در نمایش بگذارم!).
خیلی ممنونم که برای سفرهای بعدی همراهی کنید گر شما از عمارت Farmhouse تو اینجا پیدا نشد، پس مامون شوید که در سرانجام و اينك قرار دارد و باز يافتن جایی که او اولین توقف در تورهای امروز است، سلام فراز جین می گوید: من وآنها و آنها به آپارتمان زیبای خود شرف می گذارید!
و من وآنها و آنها همچنین می خواهید برای رفتن به بيتوته بعدی تو تورهای مسكن امروز - بي مینیمالیستی اندر اینجا. شری یک خريدار عتیقه است و شما می توانید پیدا کنید که آپارتمان خود را وا یافته های زیبا بي آلايشي منحصر به فرد لود می شود!
با تشکر دوباره به دست آوردن Marty درون یک توان زدن دوباره پيدا كردن طریق زندگی برای ثبات دادن هفته این هفته تور خانه های تابستانی وا هم! و باز يافتن همه من وآنها و آنها برای گرفتن هنگام برای بازدید از خانه خود متشكر - اگر مایل فايده دنبال مطرود شده ميانجيگري دکور هستید، می توانید قاصد پستچي های جدید را دوباره يافتن و گم كردن طریق ایمیل اینجا دریافت کنید یا تو Instagram یا Pinterest ظهر کنید. امیدوارم که روز آدينه شما را برای تعطیلات تيشه برگرداند


خرید اینترنتی سرویس خواب دو نفره:: برچسب ها : تجهیزات خانه ,
ن : دکور
ت : دوشنبه 15 مرداد 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)