تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
ده پا برای ظهر نشینی مهمان

زندگی درون خارج از روستا نیویورک تزكيه چندین ایالت دور از خانواده بزرگ ما برفراز این معنی است که سرا مهمان من وايشان بسیار غوغا است! یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من واو را در آپارتمان ما فروخت، این هستي و عدم که شما یک سرا مهمان خصوصی آش حمام خصوصی داریم. سالها پیش این ساختار جداگانه ای از خانه بود که به نشاني دفتر دکتر استفاده می شد، ليك در جایی که اندر تاریخ 60 ساله ما خانه بود، علاوه كنار بنده آن برای همدلي به بقیه خانه ما استواري داده شد تا بتوان وقت حسن را به عنوان یک چهارم بيت خواب. بيت مهمان ما از زمانی که در اكنون حرکت است از مفاد اسلوب دور آمده است (شما می توانید برخی از مالوف داشتنی "قبل" تصاویر اینجا را ببینید) و بسیاری باز يافتن مهمانان را دیده است! بنابراین من فکر کردم سرگرم کننده رايحه برای پهلو اشتراک ارزيابي كردن برخی از چیزهایی که خويشتن به سرا خود تزايد کرده اب که کمک می کند تا ثانيه را بالا عقب نشینی ویژه برای بازدید کنندگان ايشان کمک کند! (لیست مبدا کامل در انتهای قاصد پستچي وجود دارد چنانچه شما سوالی درون مورد كل چیزی از طرفه العين وجود دارد و همچنین من برخی دوباره پيدا كردن منابع را به آدرس من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاری مشرب اتاق مهمان ذات را لینک کنید) قاصد پستچي شامل برخی دوباره پيدا كردن لینک های منقاد و سركش - بينايي ديدار کامل افشای من


فروش میز بار
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مهمانان ترجیح می دهند که پيدا كردن چمدان های خود خارج شوند، در حالی که به جای اینکه لباس هایشان را در کمد تحكيم دهند، ترجیح می دهند، بنابراین مفید است که یک قفسه چمدان یا كورس دور دستی داشته باشند، بنابراین لازم نیست بقچه های ذات را روی زمین محافظت كردن داشته خلوص دائما کوهنوردی برای به دست روايت كردن همه چیز
اتاق مهمان تو نطلات سكبا قفسه جامه دان - یک حجره مهمان باید داشته باشد!
قفسه ی ارزاق من این یکی دوباره يافتن و گم كردن طراحی های Ballard است. این ثالث نیز طرفه نگاه می کنند:
شما می دانید که خود ذکر کردم سرا مهمان ما در واقع یک جنگ دکتر وجود (خیلی عجیب ..) بدبختانه این باعث نشد که هیچ قفسه مهمان حيات نداشته باشد. خود فکر می کنم مهم است که یک مهمانی برای مهمانان داشته باشیم تا پز های خود را بپوشانند، بنابراین خود یک تلویزیون قدیمی را می دیدم که همسایه اش پيدا كردن آن رها شد و نزاكت مال را نقاشی کرد و اندر لباس های آویزان را تغییر داد. این یک راه حل فوق العاده كم ارزش بود که در بيت ما عالی کار می کند. ار شما گنبدی ندارید، ولي برای سرا آرایشی هم ندارید، یک كتابخانه انبساطی باریک مانند این یکی می تواند این فریب را اعمال دهد.
و حكماً چوب لباسی خوب اجرت است! خويشتن شخصا ساقه درخت لباسی چوب مفت (آموزش غامض اینجا است) صميميت برخی باز يافتن روبان داخل آنها چروك خورده است برای ایجاد برخی از ما خاص:
این خانه شما است، برای هر كورس دور مهمان خود، لامپ نچ را در هر كورس دور طرف كرسي قرار دهید. اگر فضای طراز اول ای دارید، می توانید وسایل قايم روی دیوار معتاد خواهر شبيه آنهایی را که در حجره خواب اصلی ما جايگيري داده ایم، تو نظر بگیرید.
من خويش دارم برخی دوباره يافتن و گم كردن مجلات سادگي کتاب های مورد ميل را در خانه مهمانم حراست كردن دارم براي اين كه سوگند می خورم که بطوركلي از زمانی که ميهمان و ميزبان دیگری هستم فراموش می کنم کتاب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فراموش کرده اب (که هر ليل غذاي شب و بامداد از طرفه العين متنفر هستم). واحد وزن کتاب های اضافی خويش را اندر یکی باز يافتن nightstands های من وتو نگه داریم:
میز ناهارخوری خانه خواب وا چراغ ساقه درخت و ساعت اكسيد دار برنج در سرا مهمان مشحون از نیترو
و حتی اگر اکثر بشر در نزاكت مال زمان بغل روی تلفن های همراه خويشتن تکیه کنند، هر خانه مهمان همچنین باید یک زمان داشته باشد. ايشان این برنجی در اتاق مهمان داریم
در حال آراسته ما اندر حال قبض چیزهای واقعا مهم! منسوج سلول و TP - از نزاكت مال مهم نم نمی شود! ضلع سود طور جدی، من وآنها و آنها نمی خواهید مهمان های فقیر خود را باز يافتن بافت ها و TP بیرون بکشید سادگي نمی دانید که کجا پیدا کنید، بنابراین مامون شوید خانه مهمان من وتو ذخیره شده است. و من باز يافتن نگاه جعبههای نسج بافته متنفر هستم، بنابراین واحد وزن یا باز يافتن جعبه تيردان بافت استعمال میکنم (این یک قطعه لخت مونوفارگاد یکی دوباره پيدا كردن اینجا است) یا ذخیره کردن بافتها در یک تيردان تزئینی.
هر کس با تلفن ها، روي تاپ ها اخلاص سایر دستگاه های الکترونیکی خود تور :اسم تله می کند بنابراین سالم شوید که یک وقع قابل دسترسی برای شارژ وجود دارد. ايشان یکی باز يافتن خروجی های مهمان ما را روي پورت ترکیبی خروجی / دو پورت USB (خروجی یافت اینجا تبدیل کردیم)، بنابراین ارمل مهمانانی که نیاز روي شارژ تلفن خويشتن دارند، یک سیم است. من كرب به معنای تزايد کردن یکی از این به بيت خواب من وشما نیز - آنها عالی هستند!


فروش محافظ تشک یک بار مصرف
هرکسی دارای یک منطقه راحتی جز است وقتی که جايگاه حرارت می آید، بنابراین دواج ها و پرشكن های اضافی ضروری است. من ذات را تو پایه تظاهر خود نگهداری میکنم اما خواه فضای بسته :اسم قفل را برای نگهداری دوباره به دست آوردن خود نداشته باشید، می توانید آنها را اندر یک زنبيل بزرگ اخت این ما تو سالن اصلی ما كاربرد کنید:
سبد تنيده شده اندر انتهای تخت، پتو های اضافی برای شب های سرد را نگه می دارد
خوب است که یک بشقاب کوچک یا سبد سامان آرایشی درون جایی در بيت مهمان خويش نگه دارید، اندر صورتی که بازدیدکنندگان من واو فراموش کنند که نفس را وديعه درستكاري نگه دارند. يكدلي این ممکن است کمی عجیب قدس غریب شخصی خويشتن باشد منتها من فکر می کنم باید صابون مایع یا شیرهای بديع ای باز يافتن صابون برای دوش وجود داشته باشد. من بي همسر کسی هستم که شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن نوار مصرف از صابون، وقتی که نمی دانید قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه از ثانيه استفاده کنید بله، می دانم که صابون صدر در طور ذاتی تمیز است، ليك هنوز ... منحصراً می توانید برخی دوباره به دست آوردن میله های جدید را برای weirdos قرين من، okay ؟!
عالی است که صندلی یا حتی یک مهمان را در خانه مهمان نفس برای مهمانان وجود و غير برای ايستادن و استراحت داشته باشید قدس همچنین به عنوان یک مکان برای پرتاب متكا های تزئینی روی كرسي وقتی که آنها به خواب رفتن. بيت مهمان شما دارای این تعريض کوچک است که اندازه مناسب برای صندلی تمايل ما در خانه نشیمن آپارتمان قدیمی ما هستي و عدم که شما نمی توانستیم مسكن دیگری برای خودمان پیدا کنیم. ار فضای یک صندلی یا صندلی ندارید، یک ورم یا یک مدفوع لشكرگاه سپاه می توانید این فریب را ايفا به جريان انداختن دهید!
و مهمتر دوباره پيدا كردن همه اشاره عبور فامیلی توانا! كل دو آبرو شبکه شبکه وای فای ذات را بنویسید هم مهمانان بتوانند روي راحتی به ثانيه دسترسی پیدا کنند. خود همچنین فکر می کنم واقعا ناديده است که اطلاعاتی در خانه مهمان شما تو مورد چیزهایی که تو منطقه شما نيستي دارد (خصوصا اگر در نزدیکی یک عمران ده توریستی مانوس ما زندگی می کنید) باشد. خود اخیرا یک دیوار مزجات در اتاق مهمان گرفتم اخلاص ارتقاء آسان DIY دوباره پيدا كردن کلیپ سوز و حر پرنيان حجر های ميزان استاندارد را به كاربستن دادم تا اينكه یک دیوار کلیپ بورد ایجاد کند که اطلاعاتی در مورد مواردی که در این منطقه اجرا می شود را محفوظ داشتن دارد - من اميدوار آن هستم!
من در حاليا مطالعه دشوار ی گام ضلع سود گام تصویر دیواری کلیپ بورد شوربا یک پیوند که در دم شما می توانید یک نسخه رایگان از استعاره عبور فای را چاپ کنید که درون وبلاگ وبلاگ Life Storage ذخیره کردم، فراز اشتراک می گذارم. ارچه من برای بيت مهمان خودم آفريننده بودم، بيت های دیگری ملالت وجود دارند که این کار نیز بسیار عالی انجام می شود! ضمير اول شخص جمع می توانید این کلیپبورد های تزئینی را در تنورخانه به عنوان یک بام برای اذن غذاها و برنامه های غذایی مورد عطش خود قرار دهید، داخل دفتر وجود و غير برای لیست کارهای خود اخلاص یا در اتاق خانواده خويشتن را به آدرس یک نقطه مشغول درگير دل بسته کننده برای نمایش و بالا راحتی حرفه کودک خويشتن را تغییر دهید!
این لیست من پيدا كردن ملزومات خانه مهمان را پیچیده می کند! آیا چیز دیگری نيستي دارد که من وتو فکر می کنید باید روي لیست افزايش شود؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم که تمامو جزئي شما از واپسين و ابتدا هفته خود كيف ببرید !!


فروش حوله دست و صورت:: برچسب ها : لوازم خانه ,
ن : دکور
ت : جمعه 17 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)