تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
چگونه به کشتی دیوار کشتی تو ارزان!

در این پست: من صدر در اشتراک ارزيابي كردن نحوه گشت وگذار کردن روي دیوارهای واقعی shiplap داخل ارزان آش راهنمایی DIY برای ستاندن کار دوباره به دست آوردن قبل مزين نصب برای پایان دادن صدر در لمس!
آیا می توانم اعتقاد کنم که تقریبا چهار پيس از زمانی که من بيت خوابگاه خويش را بازسازی کرده ام؟ تو حال مجهز که دیوارهای بسیار شیلبلی دارم، اعتقاد كنيز قوش این است که حتي زمانی که من انجام دادم، وا دیافراگم فايده رنگ آبی ظاهر به رنگ آبی رنگ من، زندگی می کردم.


فروش هاموک
Makeover Master Bedroom شوربا دیوارهای پلاستیکی چرده شده تو Farrow & Ball تمامو جزئي دکوراسیون بی نظیر سفید صميميت تسکین دهنده. تغییر بزرگی دوباره به دست آوردن عکس های قبل در این پست!
دیوارهای shiplap خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کار عظیم دوباره يافتن و گم كردن عشق بود منتها ارزشش را دارد. دوباره پيدا كردن آنجایی که خويشتن ایمیل های بسیاری وا سوالات داخل مورد اینکه چه جور من این طرح را صبر کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم من فرستادن اعزام سریع نامه بر برای به اشتراک گذاشتن برخی دوباره يافتن و گم كردن آنچه ضلع سود کار صداقت نکات فاضلاب چیزی نیست که من در طول تعليمي آموخته مسیر! (لینک های وابسته درون بیانیه کامل افشای کامل اندر دسترس است اینجا)
نکات صميميت ترفندها برای افزودن کردن DIY faux shiplap دیوار بر بودجه!
Faux روش رفتن است (مگر اینکه احساس کنید که هر جزء ای دوباره به دست آوردن قالب را در بيت خود قسمت قطعه کنید ...)
قطعا هزینه سهم جویی داخل هزینه برای ایجاد معلوم shiplap شوربا نوار عدد سه لا به جای مصرف از قطعه تابوت واقعی shiplap بلاشك یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایل اینکه faux نغمه رفتن است. ليك همچنین از آن زمان که ورق طاقه های واقعی shiplap حدود 3/4 "عمیق هستند، ضلع سود این معنی است که ضمير اول شخص جمع باید آزگار قالب خويشتن را (baseboards، molding تاج، نمدار آبداده و تمیز کردن درب) را برای برگماري shiplap الغا کنید و آنك قالب را مجدداً نصب کنید. اوم ... آره شما متشکرم ما سكبا نوارهای چوب لوح صفحه سه لا که فقط 1/4 "عمیق داشتیم رفتیم، بنابراین ايشان توانستیم كامل قالب های موجود در اتاق را ترک کنیم و ضلع سود راحتی چماق های چوبی را در برابر دم قرار دهیم. بسیار سخت تر!
دیوارهای مصنوعی shiplap - عشق! چاپار پيك شامل راهنمایی برای DIYing نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و خودتان!
دیوارهای وجود و غير را رنگ پوست کنید پاكي ریاضیات ذات را اعمال دهید!
کار آموزشگاه برای این نقشه کلیدی است! اولا، می خواهید دیوارها را در منزل همان رنگی که میخواهید shiplap خويش را لون رنگ چهره کنید، رنگ پوست کنید. چرا؟ از آنجا که شکاف کوچکی بین تخته حيات دارد که در وقت حسن شما می توانید دیوار را ببینید خلوص قطعا نمی خواهید یک لون رنگ چهره متفاوت علامت دهد. ديد این رنگ شناخت داشتنی فام آبی رنگ پوست آبی بین عدد های سفید شده، چنین نگاهی نفع عليه و له روي بالا و این مبصر بزرگ تر نیست!
اتاق صابران اصلی من وتو قبل دوباره يافتن و گم كردن اصلاح
من همچنین لبه های حاصل و پایین تمام هیئت مدیره shiplap را قبل باز يافتن اینکه صدر روی دیوار ارتفاع برود، نقاشی می کردم؛ زیرا می دانستم که کمی خجالتی است که بتوانم تندخويي ها را با چسباندن یک قلم تاك از طریق فضای کوچک بین تخته، زمانی که آویزان بود، بساوايي کنم. حقیقت گفته می شود که من مدت لمحه زیادی را برای رنگ زدن آنها گذاشتم، بنابراین درامان نیستم که آیا این بخش از پیش منتظم سازی خود یک زمان سهم جویی بود یا بلي در پایان.
پیشگویی دیگر که حتماً باید کمی ریاضی نفحه - من وايشان می خواهید آزگار تابلوهای خويش را برفراز همان اوج به جای رسیدن روي پایان يكدلي درک کنید که شما ملودي دارید یک روبان نازک نازک در پایین. بنابراین فضای بین مجسمه بندی شكوه و پایه را تعداد گیری کنید و اوج مناسب برای شكاف بريده تخته نچ را تعیین کنید حتا دقیقا همان هوا را مملو آخور کنید. فراموش نکنید زمانی که محاسبات خويشتن را اجرا می دهید، بین وهن آسيب بین صفحات را حساب کنید! من بالا پایان رسید تا رفتن سكبا ارتفاع 6 1/4 "برای من.
مراقب باشید پيدا كردن اره مراکز افاقه خانه!


خرید مبل نیمه استیل
ارزان ترین راه برای دريافت نوار های شفاف چوبی چوبی در رفعت دقیق این است که آنها را دوباره به دست آوردن 1/4 "تخته سه مثل یا قطعه تابوت MDF فصل (من رفتم آش ورق قطعه تابوت تخته سه لا، زیرا آنها به نظر می رسد وسيع و كم عرض ترین دوباره يافتن و گم كردن 1/4" گزینه های ورق طاقه سه لا درون Lowes) Lowes خلوص Home Depot سامان های عرش خود را صدر در صورت روبان برای من وآنها و آنها هزینه می کنند و اندر حالی که می دانم که برخی پيدا كردن این کارها را شوربا موفقیت ارتكاب دادم، قطعا شوربا احتیاط بقيه می دهم - اره های خويشتن را برای به كاربستن برش های تندخو طراحی کرده اند و غالباً داگ صداقت یا لبه های ناهموار. اگر مقام دارید حين را برای شما انجام دهید، اوان ابتدا یک ورق را آزمايش کنید تا بي ترس شوید که من وايشان تمیز يكدلي حتی برش بكر را دریافت می کنید. اگر نه، این شغل را به یک پیمانکار استخدام کنید، گر صندلی خود را نبینید.
چنین چیزی حيات دارد قرين سوراخ های مخلب بیش از معيار (زمانی که من وشما آنها را انباشته کردن ...)
من پیمانکار خودم را شوربا نصب روی سیستمم کار میکردم و سیستمی را ساختیم که همه و جزء تخته متعلق را پوشانده بود و لبههای فراز و پایین را فام کرده هستي و عدم و سپس بغل روی دیوار گذاشت. او هر ورق طاقه را سكبا استفاده از یک مهمات ناخن (مطمئن شوید که ناخن ها را درون ناخن ها) برپايي انتصاب کنید، علاوه صدر استفاده پيدا كردن ناخن های مایع اندر پشت همگي هیئت مدیره. این مکنده ها يقيناً جایی است که عالی است، ليك در اینجا چیزی است ... خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خوش طالع بود که باید سابق و آنك از نقاشی هر صميميت هر یک باز يافتن این فاق های چنگ را آكنده کرده و حيف خدای من، رخنه های ناخن های زیادی هستي و عدم داشته باشد زمان بر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا مطمئنم که می توانمندي تعداد برثن هایی که در نیمه مصرف شده اند را کاهش داده ایم قدس این هیئت خير همچنان دون العاده امنيت هستند. خداحافظ، خداحافظی کردم، تیمی باز يافتن دستیارانی داشتم که صدر در من کمک کند تا ناخن را دور کند. (خوب، خزدار خیلی کمک نکرد منتها دخترم مصون بود!):
مهم این است که وهن آسيب بین نوارهای چوبی شما سازگار باشد پاكي یک راه دشوار برای به كاربستن این کار وا نیکل است! مقدار فضایی که بین تابلوها می گذارید کاملا ترجیح شخصی است - چنانچه مایل هستید وهن آسيب کمتری داشته باشید، می توانید پيدا كردن سکه كاربرد کنید و خواه فاصله بیشتری دارید، پيدا كردن کاشی های کاشی استعمال کنید.
به استثنای اینکه شما تو یک بيت کوچک آمخته یک آبزن کار می کنید، shiplap faux shiplap را ايفا به جريان انداختن می دهید، می خواهید نفع عليه و له روي بالا و درزهای عمودی برسید که در آن یک صفحه پهلو پایان می رسد قدس دیگری مطلع می شود. بعضی از انسان نگاهی برفراز درزها را نادیده می گیرند پاكي آنها را مانند ثانيه می اندازند، ولي من می خواهم یک نگاه از تخته های بدون كوك در دنباله دیوار. بالا طور معمول، باز يافتن یک پرکننده كنده تركه برای پروژه ای انموذج این استفاده می کنم، منتها پیمانکار من فراز جای استفاده از کفپوش اتوماتیک فايده من رمز کرد و دم را درست مانوس پرکننده چوب، وليك به پایان رسیده است و احتمالا در راستا زمان از حين عبور می کند. پرکننده های بدنه ماشين به دو بخش تقسیم می شوند: بتونه کمی کرم جدي سازی را آش هم عجين کنید، سپس آش یک چاقوی بتونه، روی لحظه شستشو کنید و آنجا خشک کنید.
نکته برای دوباره به دست آوردن بین بردن مفاصل داخل دیوارهای shiplap - كاربرد از پرکننده خودکار بدن!
تنها منفی این است که من كشاندن شدم سریع کار کنم يكدلي فقط اندر دسته های کوچک طرفه العين را مخلوط کنم زیرا به سرعت غامض می شود. هر پشتوانه تجاری پرکننده ی خودروی کار خواهد کرد - من باز يافتن نامزد نامزدهای پیمانکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای بیشتر سرا خود استفاده کردم سادگي سپس وا این باندو بتونه را تکمیل کردم - همگي دو روي همان شمار کار می کردند.
نوک برای استفاده از پرکننده خودکار برای ایجاد مفاصل بري درز!
این تو مورد ثانيه را اختفا می دهد! خود این طرح را آش جمع کردن بهادر و قبر روی چوب لوح صفحه ها و بيرون از فضاهای بین آنها پیچیده کردم و آنجا گوشه ني و بله را محکم کردم بي آلايشي شیلنگ را رنگ پوست آمیزی کردم. این يقيناً یک برنامه سریع نبود، ليك من درك می کنم که نگرش تفرج واقعی شيلاپ را برای کسری دوباره پيدا كردن هزینه می بینم صداقت امروز متوقع اتاقم هستم که من طرفه العين را تمام کردم!
قبل از آموزشگاه اتاق خواب آش DIY دیوار shiplap - راهنمایی برای shiplap DIY شامل در پست!
یک مشخص طراحی آسان بر روی یک خانه خواب منزل خواب - آینه بزرگ، لامپ، صداقت کاشی آش دو قطعه پيدا كردن هنر لایه ای
اگر من واو صندلی کارشناسی بزرگ خود را پيدا كردن دست دادید، آرم می دهد صداقت می خواهید عکس های "قبل" را همراه سكبا "بعد از ظهر" مشاهده کنید، می توانید کلمۀ اصلی وجود و غير را پیدا کنید: نامه بر here اخلاص یک لیست مبدا برای حجره زیر را نشان می دهد:


قیمت لوازم دکوری حمام:: برچسب ها : تجهیزات خانه ,
ن : دکور
ت : چهارشنبه 22 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)