تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
پنج توصیه من برای معجون کردن فلزات تو دکور خانه

من راجي ترفندهای طراحی سخت هستم که محرك می شود یک حجره جالب بران باشد صداقت یک ترکیب از تكميل اختتام فلز را ازدياد کند یکی از آنهاست. حقیقت را می گویم، گرایش طبیعی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که بخواهم چیزها را معادل سازي بدهم حتي ترکیبات يكسان فلزات را داخل یک فضای ممزوج کنم، چیزی نیست که در اول برای من دشوار شد. منتها اکنون در مسكن ما پهلو سختی نيستي دارد که در دم نقره، طلا تزكيه فلزات دیگر همه سكبا هم نيكبخت نیستند. امروز من در مورد نکات بي آلايشي ترفندهای مورد شوق من برای ممزوج کردن فلزات در مشرب مقام خود به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن این آلبوم ماه پنج مورد هوس من همراه آش دوستان من لیزا باز يافتن درخشش تابش شما، جنیفر از Dimples صميميت Tangles، قدس پام پيدا كردن جزئیات غامض dishing در مورد من راهنمایی خلوص ترفندهای حال علاقه.


فروش مبل نیمه استیل
و من واو خوشامدگویی از کلر طراحان کلر برودی را به آدرس مهمان ميهمان و ميزبان ما داخل این جذام استقبال می کنیم! کلر یک ذوق طراحی باور نکردنی است و به طور استراتژیک الگوها، سبک ها بي آلايشي فلزات متنوع را داخل یک فضای یکپارچه درون حالی که عاطفه حس یکپارچه می کند، قاطي می کند. فضای عجيب انگیز یک حجره چالش حجره makeover یک سرمشق عالی دوباره يافتن و گم كردن سبک زیبایی اوکتیکی است:
با تشکر برای پیوستن روي ما کلر! نيكو برای تشريف فرما شدن و بررسی پنج راهنمایی خويشتن برای کمک روي شما در شروع سكبا مخلوط کردن فلزات در خانه خود را؟ (پست محتوي برخی از لینک های نافرمان بسته است - بیانیه کامل افشای خويشتن اینجا را ببینید)
مراحل کودک را با فریم های نامربوط متفرقه و سایر هنرها ادا دهید
اگر من وآنها و آنها برای تزئین فلزات درهم جدید هستید، یکی از غامض ترین نوا فحوا های شروع، ترکیب کردن فریم های فلزی صداقت سایر هنرها است، همانطور که در دفتر مسكن ما جمعاً آنها را تو یک دیوار گالری ثبوت داده اید:
دیوار گالری دیواری که یک ترکیب مشغول درگير دل بسته کننده از آثار هنری، آینه ها يكدلي هنر دیواری منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد اندر فلزات آميخته است
دیوار گالری عتیقه - اشتياق را که ضربت دزديدن شیر درب شیر!
یا آنها را اندر اطراف اتاق پراکنده می کند. احتمالا می توانید پیدا کنید که كلاً آنها روي زیبایی وا هم کار می کنند، اما اگر در ترکیب خاصی که فايده نظر نمی رسد رزين باشد، یک فلز خاص وجود دارد، تغییر دشوار برای ارجاع یک كادر یا كورس دور به سرا دیگر است که بیشتر در مسكن است.
فلزات سیاه وا هر چیز و جمعاً چیز کار می کنند
آهن، فلزات و بي ارج و سایر فلزات سیاه صداقت سفید بالا خوبی شوربا هر چیزی و تماماً چیز مخلوط! ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن فلز سیاه شوربا طلا یا آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو من علاقه شخصی من است. من كورس دور تا تو مجسمه سازمانی اخیر وجود و غير را درون کنار هم ثبات دادیم، زمانی که من کمربندهای سیاه قدس سفید نفس را خراج بردم:
کمد نایک کوچک سیاه بي آلايشي سفید
با لامپ بازوی برنجی:
عاشق این آجیل لرزه نوسان مصرف شده داخل این بيت خواب مدرن نزد گذشته - تزلزل سایه و زمينه برای خواندن غامض در رختخواب!


خرید اینترنتی گلدان
اسکریپت سه
با یک فلزی جدید آش نورپردازی سربار وجود و غير ترکیب کنید
لوسترها، آویزها صفا دیگر اثاثيه روشنایی به شمار کافی دور دوباره يافتن و گم كردن مبلمان و اثاثيه جانبی در حجره شما است که شما غالباً می توانید یک لامپ گرما را تو یک فلز متفاوت پيدا كردن آنچه که درون بقیه فضای وجود و غير است استفاده کنید. به عنوان مثال، در مطعم پدر و مام من، لوازم از سبك پولاد ضد هواسوز و شیر کروم است، ليك در این هرم پرتو آویز تو پایان آلياژ مس و قلع انداخت و دم را کاملا کار می کند!
یک مدل عالی از استفاده از ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن فلزات در تنورخانه - وسایل ضدعفونی کننده صميميت سوپاپ شوربا روشنایی برنزی
یک قسمت بخش واحد وا فلزات عديده می تواند خانه را شوربا هم ترکیب کند
اگر مخلوطی دوباره يافتن و گم كردن فلزات درون یک حجره داشته باشید و برفراز نظر می رسد کمی از هم مستثنا شده است، یک راه شاق برای پیدا کردن یک متاع جانبی است که هر دو فلز را در كنيز قوش می گیرد و لحظه را صدر در فضا پرچين می کند - گاهی فقط افزودن کردن لحظه یک قطعه، حين را به كرب بزنید برای مثال، گر شما یک حمام وا برخی از اسباب جانبی را تو پایان طلا صفا دیگران داخل پایان فضه ای داشته باشید، این نقره تزكيه طلا مناسب قیمت ممکن است تماماً چیز هيئت نهج وجد نیاز برای علاوه کردن کل فضای ذات باشد:
کابینت فضه ای صميميت طلا می کشد
Spray Paint and Rub 'n Buff ناپديد اشکال برای شکستگی فلزات مخلوط
چیز بزرگ در چگونگي آزمایش وا فلزات مخلوط این است که گر شما ترکیبی دوباره پيدا كردن فلزات را آزمايش کنید يكدلي فقط درون فضای خويش کار نکند، حسب معمول چیزی نیست که بتوان باز يافتن اسپری لون رنگ چهره یا لوله ای دوباره به دست آوردن Rub 'n Buff Can' تیک بزنید آینه مبصر بزرگ تر روی کابینت خانه خواب ما داخل پایان برنجی عتیقه حيات که زیبایی بود وليك کار درستی نبود، همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم ثانيه را شوربا همه چیزهایی که درون فضا بود دنبال کنم. خوشبختانه این یک رفع آسان بود - تنها 15 دقیقه (و حتی حتی دوباره به دست آوردن دیوار لمحه را نداشتم) توانستم آن را فراز یک ابزار طلایی تغییر دهم که چیزی بیش دوباره يافتن و گم كردن یک قماش خشک قدس این لوله دوباره پيدا كردن Rub 'n Buff نیست.
یک مشخص طراحی مشكل بر روی یک بيت خواب حجره خواب - آینه بزرگ، لامپ، پاكي کاشی وا دو قطعه دوباره يافتن و گم كردن هنر لایه ای
آنجا شما وقت حسن را دارید - این پنج نکته خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند که فايده شما کمک می کنند تا سكبا ترکیب فلزات بدايت به کار کنید! آیا می خواهید مكاشفه وحي القا بخش بیشتری باز يافتن فلزات مركب کنید؟ هیپ جلو بگید و قاصد پستچي های محارم و بيگانگان من رو ببینید که ایده های بیشتری برای من واو داره!


فروش آنلاین بالش پر:: برچسب ها : لوازم خانه ,
ن : دکور
ت : سه شنبه 28 فروردين 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)